SUZUKI CONNECT nabízí sedm servisních funkcí.

Stáhněte si a nainstalujte si do svého chytrého telefonu aplikaci SUZUKI CONNECT, abyste si mohli ještě pohodlněji a jistěji užívat svůj vůz Suzuki.

  • Poznámka:
  • - Každá služba má specifické provozní podmínky, proto si prostudujte “uživatelskou příručku aplikace.” Zde naleznete podrobné informace..
  • - Údaje mohou být změněny bez předchozího upozornění.

Informace o stavu vozu

Dveře zůstaly odemčené.

Buďte v klidu, aplikace SUZUKI CONNECT vám zašle upozornění v případě, že jste nechali vůz odemčený. Pokud se tak stalo, můžete pomocí aplikace dveře ihned na dálku zamknout.

Světlomety zůstaly zapnuté. /
Výstražná světla zůstala zapnuta

Pokud omylem necháte zapnuté světlomety nebo výstražná světla, nemusíte se obávat. Aplikace SUZUKI CONNECT vám umožní šetřit baterii tím, že vám připomene, abyste se vrátili k vozu a vypnuli světlomety nebo výstražná světla.

Lokalizace zaparkovaného vozu

Už nikdy nebudete muset bloudit a hledat, kde jste zaparkovali svůj vůz. Pomocí aplikace, která na mapě zobrazuje místo, kde se motor naposledy zastavil, můžete snadno najít svůj zaparkovaný vůz a vrátit se k němu. To je užitečné zejména v místech s velkými parkovišti, jako jsou nákupní centra nebo servisní zóny u dálnic.

Další funkce: Sdílení polohy zaparkovaného vozu

Funkce Sdílení polohy zaparkovaného vozu je velmi praktická, pokud se chcete sejít nebo se neztratit tím, že sdílíte polohu zaparkovaného vozu s rodinou nebo přáteli prostřednictvím e-mailu nebo krátké zprávy.

  • Note:
  • - V případě parkování na vícepodlažním parkovišti lze na mapě najít polohu, ale podlaží se nezobrazí.
  • - Na místech se špatným příjmem GPS, jako jsou podzemní parkoviště, nemusí být možné zobrazit přesnou polohu.

Historie jízd

Aplikace SUZUKI CONNECT umožňuje zobrazit historii jízd za posledních 18 měsíců. Údaje můžete dělit podle jednotlivých řidičů nebo jízd, či do kategorií soukromého nebo služebního použití. Data lze také exportovat jako soubor CSV.

Typy dostupných informací podle jednotlivých jízd:

• den a čas jízdy     • spotřeba času     • ujetá vzdálenost     • průměrná spotřeba paliva     • počáteční/koncový bod jízdy

Monitorování vozidla na vymezeném území

Geofencing

I když vůz neřídíte, jste stále připojeni. Pomocí aplikace SUZUKI CONNECT můžete nastavit oblast a čas, kdy se má odeslat upozornění, které vás informuje, když vůz řízený jiným řidičem vjede do nastavené oblasti nebo ji opustí v nastaveném čase. Budete například upozorněni, když řidič opustí stanovenou oblast, aby vás přijel vyzvednout.

Upozornění na zákaz provozu

Je přirozené, že máte obavy, když někdo, na kom vám záleží, řídí vůz. V aplikaci SUZUKI CONNECT můžete nastavit čas a oblast pro upozornění, které vás informuje, když se vůz řízený jiným řidičem v nastaveném časovém úseku vzdálí od nastavené oblasti. Budete například upozorněni, když se člen rodiny žijící odděleně nevrátí ve stanoveném čase do svého domova.

Bezpečnostní upozornění

Oznámení o bezpečnostním poplachu

Pro zabezpečení vašeho vozu aplikace SUZUKI CONNECT upozorní váš chytrý telefon, pokud dojde k narušení zámku zaparkovaného vozu, a aktivuje tak bezpečnostní alarm.

Upozornění na spuštění motoru

Pro zabezpečení vašeho vozu si můžete nastavit dobu, kdy předpokládáte, že vůz nebudete používat, například když spíte nebo jste v práci. Aplikace SUZUKI CONNECT vás upozorní na spuštění motoru během těchto dob.

Zobrazení varovných kontrolek

Pokud se výstražná kontrolka rozsvítí v důsledku nějakého problému ve voze, obdržíte oznámení na chytrý telefon. Aplikace uvede příčinu problému a zobrazí rady s doporučenými opatřeními. Pomocí aplikace pak můžete přímo zavolat prodejce nebo požádat o silniční asistenci.

Upozornění na servis nebo svolávací akci

Včasná pravidelná údržba vašeho vozu se zajistí tak, že obdržíte upozornění na její blížící se termín. Upozornění obdržíte také v případě, že se na váš vůz začne vztahovat svolávací nebo servisní akce.